Apie mane

  Laura Nečiūnienė
  Video operatorė, fotografė


  Camera woman mane vadino buvęs vadovas, kai pomėgis filmuoti man tapo kasdieniu darbu, o profesionali kamera ir „Premiere“ programa – nepakeičiamais darbo įrankiais. Padedama profesionalų, iš rašančios žurnalistės tapau filmuojančia, scenarijus rašančia ir filmukus kuriančia moterimi.

  Viskas prasidėjo prieš aštuonerius metus, kai vadovas, supratęs, jog vaizdas galingesnis už rašytinį žodį, panoro vaizdo reportažais praturtinti naujienų srautą bendrovės intranete. Nuolatiniai mokymai ir kolegų noras išvysti kažką naujo, skatino mane kurti vis įvairesnį ir profesionalesnį turinį. Per metus sukurdama daugiau kaip 50 reportažų, mokomųjų bei pramoginių filmukų sukaupiau didelę patirtį. Apklausos rodė, kad mano pildomas video kanalas tapo efektyvia komunikavimo priemone.

  Kurdama vaizdo reportažą aš jį vertinu ne tik kaip informavimo priemonę, bet ir kaip stiprų emocinį užtaisą, kuris turi įtraukti žiūrovus, sudominti, paskatinti veikti. Mano reportažai yra įtaigūs, nes juose rodomi žmonių pasisakymai ir emocijos tikros. Prakalbinu žmones, įsiklausau į juos ir padedu žiūrovams išgirsti tai, kas svarbu. Mano tikslas – žinią perduoti trumpai, aiškiai ir įtaigiai. Todėl sukuriu ne tiek blizgantį vaizdą, kiek vertingą turinį.

  Žmonėms įdomios istorijos apie žmones, darbuotojams – apie darbuotojus. Vieni nori būti filmuojami, kiti nemėgsta kamerų, tačiau visi nori būti pastebėti ir jaustis vertinami. Todėl vaizdo reportažai darbuotojams ir apie juos yra stipri motyvacinė priemonė bet kurios įmonės komunikacijoje.


  Svarbus ne tik geras rezultatas, bet ir lengvas bendradarbiavimas